Hakkımızda
Ana sayfa
Ürünler
Kariyer
Destek
İletişim
Seminerler
COLORAIO
Color All-in-One
BOSSART
Bird's eye management
WeighTRUE
Traceable weighing
Mühendislik Sanatları Merkezi
Renk Terminoloji Sözlüğü
Aşağıdaki 3 kategoriden birini seçin
Seç
"Sabit numune" üzerinden renk ölçüm çözümleri
Gerek laboratuvar ve gerekse sahada seyyar kullanım amacına yönelik çözümleri içerir. Rengi ölçülecek numunenin sabit (hareketsiz) olması ve cihazın ölçüm yapan gözüne tam  temas ettirilmesi gerekir. Renk ölçüm uygulamalarının en bilinen türüdür. Bu sayede rengin imalat veya sevk onayı, gerekliyse düzeltme/tamir reçetesinin tespiti ya da doğrudan formülü tespit edilir.
Seç
Renk ölçüm ve hesapları için API/DLL ürünleri
Ürettikleri ürünlerde (dozlama otomasyonları, ürün test ve denetleme yazılımları, ERP/MRP türü yazılım üreticileri gibi) renk ölçüm cihazları ile doğrudan haberleşmek, bu cihazlardan gelen bilgilerle bazı temel (L, a, b, C, H, deltaE gibi) ve ileri seviye (kuvvet, indisler, renk formülü gibi) renk değerlerini doğrudan hesaplamak gibi  işlemler için ürettiğimiz Windows API/DLL fonksiyon kütüphanesini içeren çözümlerdir. Uygulamalarınız içine gömülü renk hesaplama yeteneği işte bu kadar kolay...
Seç
Hareketli nesnelerin uzaktan temassız renk ölçümü
Hareketli nesnelerin (yürüyen bant, ekstrüzyon çıkışları, baskı silindirleri, kontinü boyama hatları gibi) üretimi durdurmadan, ürün hareket halindeyken uzaktan temassız olarak yüksek hızda renklerinin ölçülmesi ve bu sayede hattaki olası renk sapmalarının erken tespitine olanak sağlayan ve  özel algılayıcılarla gerçekleştirilen otomasyon projeleridir. İhtiyaca göre tasarlanır ve uygulanır.
COLORAIO ÜRÜN GRUPLARI
Color All-in-One
Genel Ürün Kataloğu