Hakkımızda
Ana sayfa
Ürünler
Kariyer
Destek
İletişim
Seminerler
COLORAIO
Color All-in-One
BOSSART
Bird's eye management
WeighTRUE
Traceable weighing
Mühendislik Sanatları Merkezi
"TintArt" masa/tezgah üstü dispenser
Kullanım alanları: Boya, Pasta, Mürekkep, Kimyasal
TintArt
Her biri 2.2 litrelik 16+1 hazneli TintArt, laboratuarınızda veya bayilerinizde ister tezgah üstü olarak ister ayaklı olarak kullanılabilir.

Gravimetrik modelleri olan TintArt, eşsiz yüksek hassasiyeti sayesinde özellikle baz üzerine küçük miktar pasta atışı ile numune renk hazırlama amaçlı kullanım için idealdir.  Bu sayede numune ve atış maliyetlerinizde ciddi düşüşler sağlar.

Çok sayıda numune hazırlamak zorunda kalan üreticiler için, numune verme maliyetlerini aşağı çekme konusunda en büyük yardımcıdır.
Bilgisayar bağlı olarak çalışan TintArt, özel bir yazılımla sınırsız sayıda reçeteyi arşivleyebilir, çağırabilir, istenen baz miktarına göre reçetedeki her bir bileşenin miktarını hesaplayabilir, istendiğinde renk ölçüm cihazı ile entegre edilebilir.
Bilinen çok sayıdaki kartela renklerine ait binlerce hazır reçete arşivine sahip olanTintArt, bu sayede hemen renk
atışı yapmaya hazırdır.
Yine, firmamız bir başka üretimi olan "COLORAIO" yazılımları (buradan inceleyebilirsiniz) ile entegre çalışabilen TintArt, ölçülen bir renge ait pasta reçetesini de otomatik olarak hesaplayabilir ve dozlayabilir.
Her şeyden önemlisi, TintArt her tür sıvı malzeme ile çalışabilir. Bu sebeple, dispenser için belirli bir pasta üreticisine bağlı kalmazsınız. Makineyle birlikte ücretsiz verilen bir yazılımla, kendi boyarmaddelerinizi (boya, pasta, mürekkep, kimyasal gibi) basit bir kaç adımla sisteme tanıtabilir ve kalibre edebilirsiniz.
Broşür indir