Hammadde tartım emirlerinin, hatasız  tartıldığından emin olmanın ekonomik ve etkili bir yolu var mı dersiniz?
Üretim için her hazırlığı yaptınız. Gerekli hammadeleri belirlediniz. Tartılması gereken hammaddeleri hesapladınız. Tartım emrini işçiye verdiniz. Acaba doğru tartılacaklar mı? İşin ortasında bir hammadde için eksi stoğa mı düştünüz? Ya da tartım miktarını hesaplarken hata mı yaptınız? Yazdığınız rakamları tartım işçisi yanlış mı yorumladı? Boya veya kimyasal mutfağındaki hatalar üretime zarar mı veriyor?

Bir kaç tıklama ile üretim emri hazırlama ve  bu emirde yer alan hammaddelerin (toz, granül, sıvı vb) otomasyona gerek kalmadan, ekonomik, hızlı ve hatasız tartılmasını sağlamak amacına yönelik çözümdür. Hammadde anlık stok takibi, iş emri takibi, excel bağlantılı zengin üretim ve stok raporlama gibi ilave özelliklerle donatılmış sağ kolunuz.
Renk onaylarında, müşterilerle yaşadığım   yorum farklarından kaynaklı sorunların çözümü için pahalı spektrofotometreleri mi almak zorundayım?
Tekstil, plastik, boya, masterbatch, pigment, deri, matbaa, ahşap, denizcilik, beyaz eşya, mobilya ve diğer sektörler için geliştirilmiş çözümlerimiz için arayınız...
Bir rengin formülünü bulabilmek için onlarca deneme yapıyorum. Zaman ve malzeme maliyeti canımı çok sıkıyor. Yok mu bunun pratik bir yolu?
Detay
Detay